Україна закликала відновити “дзеркальне” патрулювання місії ОБСЄ і СЦКК в Авдіївці

КИЇВ. 9 квітня. УНН. Українська сторона закликає відновити практику “дзеркального” патрулювання представниками СММ ОБСЄ та Спільного центру з контролю і координації району Авдіївки задля деескалації загострення ситуації, передає УНН із посиланням на прес-центр штабу АТО.
“Впродовж останнього тижня, починаючи з 2 квітня, відбулося значне загострення ситуації в районі Авдіївки. Наразі це найнебезпечніша точка в зоні АТО. Цинічно порушуючи мінські домовленості, бойовики НЗФ з окупованих територій (із Ясинуватої, Мінерального, Яковлівки та Крутої Балки) систематично обстрілюють з важкого озброєння район “промзони”, - йдеться у повідомленні.
Загалом за тиждень район Авдіївки із застосуванням важкого озброєння було обстріляно 98 разів, додали у прес-центрі штабу АТО.
Ускладнення ситуації в цьому районі призвело до загибелі цивільної особи.
“Українська сторона розцінює нарощування обстрілів по позиціях Збройних сил України у районі Авдіївки з боку бойовиків як пряме порушення домовленостей за мінськими угодами та закликає відновити запропоновану українською стороною Спільного центру практику щоденного направлення чотирьох "дзеркальних“ патрулів ОБСЄ до ключових точок у районі Авдіївки-Ясинуватої, що дозволить здійснювати об’єктивний контроль ситуації та оперативно реагувати на порушення режиму припинення вогню”, — підкреслили в прес-центрі штабу АТО.
Як повідомляв УНН, 8 квітня внаслідок артобстрілу в Авдіївці загинула жінка.