Неділя, 28 травня 2017 03:01

"Чорноморець" здобув другу перемогу в "Лізі Парі-Матч"

КИЇВ. 9 квітня. УНН. Футболісти одеського "Чорноморця" на однойменному стадіоні в Одесі мінімально перемогли ужгородську "Говерлу" 1:0 в рамках 21-ого туру "Ліга Парі-Матч", повідомляє УНН з посиланням на сайт УПЛ.

У першому таймі господарі великими силами йшли вперед. Втім, справжніх гольових нагод було дуже мало. Зокрема, після подачі Олега Данченка головою під поперечину пробивав Олексій Хобленко, а пізніше Кирило Ковалець підпрацював м’яч для зручного удару, проте пробив безхитрісно. Тому в обох випадках Дмитро Бабенко ліквідував небезпеку.

"Говерла" лише у другій половині 45-хвилинки почала створювати моменти. Атаки гостей почастішали, однак були наслідком поодиноких зусиль Михайла Сергійчука або Віталія Гемеги, яким явно не вистачало підтримки. А найближче до голу підійшов Орест Кузик, проте перед свистком на перерву заробив лише кутовий.

Єдиний гол у зустрічі відбувся на 56-ій хвилині. Після чергового навісу у виконанні Владислава Калітвінцева залишений без належної уваги Олександр Азацький потилицею змусив воротаря Дмитра Бабенка капітулювати – 1:0.

У подальшому "Говерла" не одразу зуміла перебудуватись, але потім Павло Іванов перевірив пильність Євгена Боровика, а Олексій Савченко пробив на кілька сантиметрів вище "дев’ятки". У заключну ж 10-хвилинку "Чорноморець" організував чимало контратак, завершення в яких кожного разу було неідеальним.

Додамо, що в іншій зустрічі 21 туру донецький "Олімпік" розійшовся в нічию 1:1 із полтавською "Ворсклою".