понеділок, 24 липня 2017 р.18:48

БК "Миколаїв" зрівняв рахунок у чвертьфінальній серії проти "Черкаських Мавп"

БК

КИЇВ. 9 квітня. УНН. Другий матч чвертьфінальної серії "Суперліги Фаворит Спорт" завершилася перемогою у рідних стінах "Миколаєва" над "Черкаськими Мавпами", повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

З перших хвилин зустрічі господарі захопили ініціативу і пішли на велику перерву в ранзі лідера, виграючи у "Мавп" 11 очок. Надалі миколаївці зуміли розвинути свій успіх і святкували перемогу 68:52.

Лідерами у команді-переможниці став Денис Іванов 17 очок, Олександр Шостуха – 15 балів + 8 підбирань та Олександр Цикалюк – 13 + 11 підбирань.

У "Мавпах" 16 очок набрав Олександр Кобець, на один пункт менше у Олександра Сізова – 15.

Таким чином рахунок у серії став нічийним 1:1 і для з'ясування ім'я півфіналіста у цій парі знадобиться вирішальний третій поєдинок.

Нагадаємо, що двоє учасників півфіналу турніру вже відомі – це київське "Динамо", яке у двох матчах перемогло "Запоріжжя", а також "Кривбас", котрий виявився сильнішим за одеську "БІПА" (2:0).