неділя, 24 вересня 2017 р.08:47

Нападник "Вест Хема" за вісім хвилин оформив хет-трик у грі із "Арсеналом"

Нападник

КИЇВ. 10 квітня. УНН. Нападник “Вест Хема” Енді Керролл забив три голи в домашньому матчі 33-го туру чемпіонату Англії проти лондонського “Арсеналу”, передає УНН з посиланням на сайт “Вест Хема”.

На останніх хвилинах першого тайму Е.Керролл зробив дубль, а на 52-й хвилині зустрічі оформив хет-трик.

Однак, така гольова гра футболіста не допомогла “Вест Хему” заробити три очки, адже зустріч завершилася з результатом 3:3. У складі “канонірів” відзначилися Месут Озіл, Алексіс Санчес та Лоран Кошальни.

Зазначимо, що “Арсенал” із доробком у 59 очок займає третє місце в АПЛ, “Вест Хем” з 52 балами розмістився на шостій позиції.

Нагадаємо, що 27-річний форвард став першим, починаючи з серпня 2011 року, футболістом АПЛ, який забив три голи в матчі з “Арсеналом”. Раніше це вдалося капітану “Манчестер Юнайтед” Вейну Руні.