вівторок, 26 вересня 2017 р.07:44

ФК "Реал" продовжив виграшну серію у чемпіонаті Іспанії

ФК

КИЇВ. 10 квітня. УНН. В 32 турі чемпіонату іспанської Прімери мадридський “Реал” з рахунком 4:0 розгромив ФК “Ейбар”, передає УНН з посиланням на сайт Прімери.

“Королівський” клуб вже в першому таймі забезпечив собі перевагу з комфортним рахунком. Вже на 5 хвилині Хамес Родрігес розпочав погром “Ейбару”, на 18 відзначився Васкес. Через дві хвилини Кріштіану Роналду потроїв результат і крапку у грі встановив Хесе (39).

Варто відзначити, що конкурент “Реала” за перемогу в чемпіонаті, каталонська “Барселона” поступилася “Реалу Сосьєдад” (0:1).

Таким чином “Реал” має 72 пункти — третя позиція. Відставання від лідера “Барселони” вимірюється чотирма очками.

Нагадаємо, що для “галактікос” ця перемога стала шостою підряд у чемпіонаті Іспанії.

Додамо, що триразовий володар Золотого м’яча К.Роналду встановив рекорд іспанського чемпіонату. Португалець став першим гравцем в історії Прімери, який подолав бомбардирський рубіж 30 і більше забити голів за окремо взятий сезон, зробивши це впродовж шести сезонів поспіль.