неділя, 23 липня 2017 р.21:11

“Сталь” у феєричному матчі відібрала очки у “Шахтаря”

КИЇВ. 10 квітня. УНН. Сенсацією завершився матч 21 тур чемпіонату України серед клубів Прем'єр ліги між дніпродзержинською "Сталлю" і донецьким "Шахтарем". Команди розписали нічию з рахунком 3:3, повідомляє УНН.

На стадіоні “Метеор” в Дніпропетровську номінальні гості (“Сталь”) двічі виходили вперед — забивали Каленчук та Лазіч. У проміжку голів футболістів “Сталі” одного разу відзначився хорватський форвард донеччан Едуардо.

У період з 70 по 80 хвилину голи Дентіньо і Малишева мали принести “гірникам” перемогу, але вже у компенсований арбітром Ярославом Козиком час, центральний захисник Микола Іщенко приніс залікове очко гравцям “Сталі”.

Відзначимо, що втрата балів у даному поєдинку погіршила шанси “Шахтаря” на чемпіонство. Нині підопічні Мірчи Луческу мають 53 очки і відстають від лідера змагань київського “Динамо” на два пункти. Крім того “біло-сині” мають матч у запасі.

Склади команд:

“Сталь”: Паньків, Латіфу, Іщенко, Карасюк, Воронін, Р. Малакян, Каленчук, Е. Малакян, Лазіч, Васін, Фернандес (Дебелко, 53)

“Шахтар”: П’ятов, Срна, Ракицький, Кучер, Ісмаїлі, Степаненко, Дентіньо, Марлос (Феррейра, 87), Коваленко, Бернард (Малишев, 46), Гладкий (Едуардо, 46).