Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 20 червня 2018 01:29
Новини: Здоров'я
17430

Вітчизняна фармкомпанія "ІнтерХім" планує вихід на африканський ринок

КИЇВ. 13 квітня. УНН. Фармацевтична компанія "ІнтерХім" за підсумками участі у спеціалізованій виставці Africa Pharmaceutical Summit East 2016 прийняла рішення зайнятися питанням виходу на африканський фармацевтичний ринок, передає УНН з посиланням на офіційний сайт компанії.

За інформацією компанії, "ІнтерХім" взяв участь в найбільшій фармацевтичній виставці Східної Африки - Africa Pharmaceutical Summit East 2016, яка відбулася в лютому цього року в Кенії. Генеральному директору компанії Анатолію Редеру вдалося плідно поспілкуватися з керівництвом реєстраційної служби Кенії.

"Це кваліфіковані фахівці, які надзвичайно зацікавлені у виході українських виробників на місцевий фармринок. Вважаючи Україну частиною Європи, вони сподіваються, що продукт, який ми зможемо постачати, буде дуже якісним, відповідати європейським вимогам, але менш дорогим, ніж європейські аналоги", - зазначив він.

А.Редер додав, що фармринок Кенії є досить слабким і складним через шляхи дистрибуції. За попередніми оцінками, його обсяг становить близько 250 млн доларів на рік, в той час як чисельність населення країни можна порівняти з Україною. Ще близько 450 млн доларів з коштів донорів витрачається на боротьбу з малярією і ВІЛ. Продукти, які продаються в Кенії, низькомаржинальні. Це означає, що бізнес - складний. Проте, ринок розвивається, а багато процесів дуже близькі і зрозумілі для України.

За підсумками участі у виставці "ІнтерХім" прийняв рішення зайнятися питанням виходу на африканський фармацевтичний ринок. Однак процедура реєстрації для імпортерів в Східній Африці, як і в країнах Європи, передбачає необхідність довести біоеквівалентність препарату, що вимагає додаткових інвестицій і часу.

"Процес дослідження біоеквівалентності ускладнює те, що на сьогоднішній день в Україні всього 3-4 лабораторії, здатні зробити таке дослідження, але вони можуть провести максимум два дослідження в рік. Звичайно, подібних лабораторій досить у всьому світі, однак проведення досліджень за кордоном сприяє відтоку капіталу з країни. Тому Україні потрібно зробити акцент на тому, щоб з'являлося більше вітчизняних лабораторій такого профілю, так як у багатьох країнах світу біоеквівалентність - це основний бар'єр при реєстрації", - відзначили в фармкомпанії "ІнтерХім".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...