неділя, 23 липня 2017 р.01:17

“Шахтар” розгромив “Брагу” і пробився у півфінал Ліги Європи

КИЇВ. 15 квітня. УНН. Донецький “Шахтар” у матчі-відповіді на стадіоні “Арена Львів” з рахунком 4:0 обіграв португальську “Брагу” і став одним із півфіналістів Ліги Європи, повідомляє кореспондент УНН.

Рахунок у зустрічі відкрив капітан “гірників” Дарійо Срна, влучно пробивши з пенальті. Під завершення тайму подача хорвата з флангу завершилася автоголом Рікардо Феррейри.

У другій половині головний герой зустрічі Д.Срна після позиційної атаки став автором гольової передачі на Віктора Коваленка — півзахисник “помаранчево-чорних” в один дотик переправив м’яч у створ воріт Матеуса. Крапку у матчі поставив представник “Браги” Р.Феррейра, котрий у підкаті вдруге у грі зрізав м’яч у сітку воріт.

Таким чином, підсумковий результат протистояння 6:1 на користь української команди.

Додамо, що в інших поєдинках “Ліверпуль” здолав “Боруссію” Дортмунд із загальним рахунком 5:4, а іспанський “Вільяреал” переміг празьку “Спарту” 6:3. У зустрічі “Севілья” і “Атлетик” тривають екстра-тайми (3:3).