Вівторок, 28 березня 2017 21:33

Баскетболісти “Динамо” виграли у першому матчі півфіналу “Суперліги Фаворит Спорт”

КИЇВ. 15 квітня. УНН. Криворізький “Кривбас” зазнав домашньої поразки від київського “Динамо” в першому матчі півфінальної серії плей-офф “Суперліги Фаворит Спорт” — 70:82. Про це повідомляє ФБУ, передає УНН.

Більшу частину першої чверті господарі наздоганяли гостей, що їм до кінця 10-хвилинки таки вдалося, але у другій чверті кияни додали обертів. Особливо активними на майданчику були гравець збірної України Олександр Липовий та центровий Михайло Анісімов. Завдяки діям баскетболістам стартової п’ятірки кияни змогли до великої перерви забезпечити 7 очок переваги (33:40).

Після перерви господарі кинулися відіграватися. Після влучного триочкового Дмитра Забірченка відставання зменшилося до двох очок. Та на цьому атакувальний запал криворіжців скінчився. Кеннет Фанденбурк із М.Анісімовим відновили перевагу киян, яка згодом сягнула вже 16 очок.

Заключну чверть команди розпочали за переваги в 10 пунктів на користь “Динамо”, до того ж кияни втримували комфортну для себе різницю, а за три з половиною хвилини до кінця ігрового часу збільшили перевагу до 15 очок. “Криворіжці зуміли лише на три очки зменшити відставання.

Статистика: “Кривбас” — Ігор Бояркін 15 очок + 5 передач, Дмитро Тихонов 13, Максим Івшин 10, “Динамо” — О.Липовий 25 + 7 передач + 4 підбирання, М.Анісімов 23 + 6 підбирань, Артем Сліпенчук 11.

Нагадаємо, що другий матч серії відбудеться 15 квітня в Кривому Розі о 18:00. Потім серія переїде до Києва, де третя баталія команд пройде 18 квітня.

Додамо, що в іншій півфінальній парі “Хімік” здобув домашній тріумф над “Черкаськими Мавпами” 88:75.