Субота, 21 січня 2017 12:54

"Інтер" обіграв "Наполі" з рахунком 2:0

КИЇВ. 17 квітня. УНН. Перед матчем “Наполі” залишався єдиним клубом, який міг скласти конкуренцію “Ювентусу” в боротьбі за скудетто. Однак, мабуть, основним завданням команди Сарри в цьому сезоні буде збереження другого рядка в турнірній таблиці, яка дає право прямого попадання в груповий турнір Ліги чемпіонів, передає УНН з посиланням на Sport.ua.

Відіграти шість очок у туринців неймовірно складно, до того ж в розкладі матчів, що залишилися неаполіатанцев значиться і виїзна гра проти “Роми”. Втім, і “Інтер” не втратив надій зачепитися за місце третє місце, від якого його відділяло все ті ж шість очок.

Господарі горіли бажанням реабілітуватися за останній домашнє поразку від “Торіно” (1:2), коли їм довелося закінчувати зустріч удев’ятьох і не без підстав розраховували на перемогу, адже “Наполі” не надто вдало провів останні виїзні зустрічі, зумівши перемогти лише в одній з чотирьох ігор.

Матч почався в невисокому темпі, суперники явно не поспішали розкривати своїх намірів, але вже на 4-й хвилині оборона “Наполі” дала свою першу пробоїну в матчі. Після закидання Медела з глибини поля Мауро Ікарді виявився один в центрі штрафної гостей і невідпорно пробив під поперечину — 1:0. Повтор показав, що форвард “Інтера” знаходився в мінімальному офсайді, але це не виправдовує захисників гостей, які в цьому матчі допустили занадто багато позиційних помилок.

Після забитого гола команда Манчіні одразу віддала м’яч супернику і великими силами відійшла на свою половину поля. Як вміє оборонятися “Інтер” все ми знаємо, Досить подивитися на кількість перемог з рахунком 1:0 на початку чемпіонату. Проблем неаполитанцам додало відсутність у складі кращого бомбардира чемпіонату Гонсало Ігуаїна, який відбуває дискваліфікацію за вилучення в грі проти “Удінезе”. Без аргентинця атака “Наполі” виглядала малопереконливо, а єдиний до перерви небезпечний удар по воротах Хандановича в середині тайму з дальньої дистанції завдав Хамшик, але голкіпер зумів згрупуватися і відбити м’яч. Гості володіли територіальною перевагою, але, схоже, не зовсім розуміли, як же пройти насичену і добре організовану оборону суперника.

Відсидів у обороні “Інтер” вистрілив ближче до кінця тайму, створивши протягом декількох хвилин три гольові моменти. Перших два не реалізували Йоветич (удар форварда з кількох метрів влучив у Рейну) і Перішич (не потрапив в порожній кут після відмінного прострілу Брозовіч), але за дві хвилини до свистка арбітра на перерву господарі подвоїли свою перевагу. І знову неправильно розташувалися центральні захисники “Наполі”, що дозволили Брозовіч після передачі в один дотик Мауро Ікарді вийти один на один з Рейной, а серб не пробачив приїжджих команду — 2: 0.

Початок другого тайму нічого не змінив у складі гостей і вже через п’ять хвилин наставник “Наполі” Сарри зважився відразу на подвійну заміну. Колишній дніпропетровець Стрініч не скористався наданим шансом закріпитися в основі і поступився місцем Гулам, також на лівий фланг був відправлений і Мертенс, поміняв пасивного Лоренцо Інсіньє.

Бельгієць, здавалося, вніс родзинку в атаку “Наполі”, але надовго його не вистачило. А ось господарі під кінець другої третини матчу могли поховати інтригу. Помилився на виході Рейну, випустивши в районі 11-метрової м’яч з рук, сферу підхопив Мауро Ікарді і скинув Брозовіч, який пробивав під поперечину вже порожніх воріт, але “Наполі” врятував Кулібалі, який вибив сферу з самої стрічки.

Надалі господарі повністю контролювали ситуацію на полі і провівши практично ідеальну для себе зустріч довели справу до логічної перемоги.

Таким чином, “Інтер” до трьох очок скоротив відставання від “Роми”, якій належить провести непростий матч в Аталанті, та й позиції перебуває не в кращій формі “Наполі” вже не виглядають непорушними.

“Інтер Мілан” — “Наполі” — 2:0

Мауро Ікарді, 4, Марцело Брозович, 43

“Інтер Мілан”: Самір Ханданович, Даніло Д’Амброзіо, Жейсон Мурільо, Жоао Міранда, Юто Нагатомо, Гарі Медель, Іван Перішич, Марцело Брозович, Штефан Йоветич (Феліпе Мело, ’76), Жоффрей Кондогбія (Жонатан Бьябьяні, ’67) , Мауро Ікарді (Родріго Паласіо, ’87)

“Наполі”: Хосе Рейну, Каліду Кулібалі, Рауль Альбіоль, Іван Стрініч (Фаузі Гулам, ’52), Елсейд Хюсай, Аллан Лоурейро, Лоренцо Інсіньє (Дріс Мертенс, ’52), Марек Хамшик, Жоржина Фрелло (Омар Ель Каддурі, ’ 73), Маноло Габбіадіні, Хосе-Марія Кальєхон