Пʼятниця, 26 травня 2017 05:05

Україна з розгромної перемоги розпочала виступ на ЧС з хокею у Дивізіоні ІВ

КИЇВ. 17 квітня. УНН. У стартовій грі чемпіонату світу з хокею у Дивізіоні ІВ, що відбувається у Загребі (Хорватія), національна збірна України з результатом 6:1 розгромила Румунію, повідомляє кореспондент УНН.

Українці розпочали зустріч активно і мали перевагу, що вилилося у перший гол Юрія Петранговського, котрий прокинув шайбу між ніг воротарю збірної Румунії. Згодом представник американської ліги Владислав Гаврик завдяки особистим діям переграв воротаря суперників та відправив шайбу у сітку воріт, забивши другий гол в кар’єрі у складі збірної — 2:0. До кінця стартових 20 хвилин Роберт Петер у більшості відквитав одну шайбу, завдяки добиванню з п’ятачка.

На початку другої частини гри прохід Євгена Тимченка завершився добиванням у пусті воротар В.Гаврика — 3:1. Заключний період зустрічі також пройшов на користь “жовто-блакитних”. Шайбами відмітилися хокеїсти першої ланки Олександр Побєдоносцев та Віктор Захаров, а також Артем Гніденко.

Зазначимо, що українцям додатково відзначитися трьома шайбами завадив каркас воріт румунів.

В іншому протистоянні турніру Литва розгромила Естонію 7:2.

Нагадаємо, що наступна зустріч “синьо-жовтих” відбудеться 18-го квітня. Протистоятиме команді Олександра Савицького господарі змагань — Хорватія.

Додамо також, що воротар Едуард Захарченко пропустив першу шайбу у своїй кар’єрі за національну команду України.