четвер, 27 липня 2017 р.07:02

Борці з України вибороли три ліцензії на Олімпійські Ігри в Бразилії

КИЇВ. 18 квітня. УНН. На першому ліцензійному турнірі з боротьби, що проходить у сербському місті Зренянін троє українців стали володарями Олімпійських ліцензій у Ріо-де-Жанейро, передає УНН з посиланням на Асоціацію боротьби України.

Оксана Гергель на шляху до завітної перепустки перемогла полячку Агнешку Крол, угорку Емесу Барку та представницю Молдови Маріану Есану та стала срібною призеркою турніру.

Крім того, Ален Засєєв став переможцем турніру у своїй ваговій категорії (125 кг), Алла Черкасова (вагова категорія 75 кг) виборола срібну нагороду змагань. Такі результати дозволили обом спортсменам кваліфікуватися на змагання до Ріо.

Повідомляється, що українка Аліна Махиня (69 кг) стала бронзовою призеркою турніру.

Відзначимо також, що українські борці заробили вже сім олімпійських ліцензій.