Понеділок, 23 січня 2017 23:24

Баскетболісти "Кривбасу" наблизилися до фіналу "Суперліги Фаворит Спорт"

КИЇВ. 19 квітня. УНН. У третьому матчі півфінального етапу змагань "Суперліга Фаворит Спорт" київське "Динамо" зазнало домашньої поразки від БК "Кривбас", повідомляє кореспондент УНН.

З початком зустрічі гості з Кривого Рогу захопили ініціативу і виграли стартовий відрізок з перевагою у 8 очок. "Динамівців" за собою повів капітан команди Артур Дроздов, котрий в середині другої 10-хвилинки мав 16 балів результативності на своєму рахунку, набираючи очки з різних дистанцій майданчику.

Під сирену 20 хвилин гри влучний триочковий кидок захисника Олексія Чигринов дозволив столичному клубові піти на велику перерву за рівного рахунку 44:44. Визначальною чвертю у матчі стала остання – впродовж перших 4-х хвилин господарі паркету не зуміли набрати жодного очка і поступилися 68:73. Рахунок у серії до 3-х перемог став 2:1 на користь "Кривбаса".

Статистика баскетболістів: "Динамо" - Дроздов 23 очки + 5 підбирань, Фандербурк 11 + 4 підбирання, Челован 10, "Кривбас" – Глєбов 22 + 6 підбирань + 5 передач, Івшин 12, Нікітін 10.

Відзначимо, що 19-го квітня в київському СК "Меридіан" відбудеться четвертий матч цієї серії.

Нагадаємо, що перші дві зустрічі відбулися у Кривому Розі. Спочатку кияни перемогли 82:70, а в другій баталії "Кривбас" взяв реванш – 81:79.