Середа, 18 січня 2017 05:55

Збірна України перемогла господарів ЧС з хокею у Дивізіоні ІВ

КИЇВ. 19 квітня. УНН. Національна збірна команда України здобула другу перемогу на чемпіонаті світу у Загребі (Хорватія). Суперником “жовто-блакитних” виступили господарі турніру, передає УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Господарі льоду активно почали поєдинок, постійно пресингуючи та граючи в тотальний хокей. Втім відзначитися вдалося саме українській команді. Кидок Дмитра Чернишенка запалив червоне світло за воротами Крешиміра Томлєновича.

Господарі продовжували грати в агресивний хокей, але контратаки нашої команди несли більшу загрозу. Одна з них завершилась взяттям воріт. Юрій Петранговський виборов шайбу у захисників та відпасував на Дениса Ісаєнка, який парашутом опустив шайбу за спину воротаря.

У другому періоді “синьо-жовті” майже нічого не дозволили зробити суперникам й самі відзначились двічі. Віктор Захаров шокував трибуни вже на 13-й секунді ігрового відрізку, знайшовши шпарину в захисній амуніції К.Томлєновича. А Олег Шафаренко остаточно зняв питання щодо переможця гри, закинувши шайбу у порожній кут воріт суперника.

В заключному періоді хорватські хокеїсти почали грати відверто грубо, проте “синьо-жовті” на провокації не піддавалися, спокійно довівши матч до переконливої перемоги — 4:1.

Відзначимо, що 20 квітня підопічні Олександра Савицького проведуть матч із Естонією, яка сьогодні відібрала очко в одного із конкурентів України на перемогу у турнірі — Великобританії.

До вашої уваги склад України: Захарченко, Толстушко — Петрухно, Романенко — Ісаєнко, Побєдоносцев — Андрейків, Алексюк — Жовнір. Бабинець — Захаров — Благий, Кіча — Гніденко — Петранговський, Міхнов — Шафаренко — Бондарєв, Чернишенко — Гаврик — Тимченко.