Субота, 27 травня 2017 04:19

БК "Хімік" пробився у фінал "Суперліги Фаворит Спорт"

КИЇВ. 19 квітня. УНН. У Черкасах відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф “Суперліги Фаворит Спорт”, в якому “Черкаські Мавпи” після двох поразок у Южному приймали на домашньому паркеті “Хімік”, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Видавши божевільний відсоток реалізації в дебюті поєдинку, команди влаштували снайперську “перестрілку” з триочкової дуги, зупинити яку зумів лише неспортивний фол Носкова і перший в поєдинку тайм-аут.

Після першої перерви в матчі “Мавпи” почали діяти менш обережно, зробивши серію втрат, за які южненці швидко покарали господарів, оформивши ривок.

Друга чверть ознаменувалася для “Хіміка” повним провалом в кидках з дистанції — набирали очки підопічні Олега Юшкіна лише в швидких проривах і зі штрафної лінії. Черкасці кидали трохи краще, а вдалий відрізок від Кобця в середині десятихвилинки, допоміг господарям вийти в лідери і отримати 1 очко переваги перед великою перервою.

На старті заключного періоду команда О.Юшкіна почала реалізовувати моменти — два точних дальніх, підкріплених лей-апом від Фрейзера, дозволили гостям швидко залишити від переваги “Мавп” лише 1 очко, а незабаром зрівняти рахунок.

На фінішному відрізку суперники влаштували гойдалки: вперше після довгої перерви “Хімік” вийшов вперед завдяки активному в кінцівці Фрейзеру. “Мавпи” відповіли надважливими дальніми влученнями у виконанні Артамонова і Носкова.

Розв’язка відбулася на останніх секундах матчу — Рябчук в останній атаці “Хіміка” додав м’яч в кільце “Мавп” і вивів южненців вперед, і, як виявилося, оформив тим самим для своєї команди путівку в фінал. Господарі спробували врятувати матч, проте дальню спробу Кобця з кута накрив Конєв, а точний кидок Завадського відбувся на кілька десятих секунд після сирени — 77:78.

Відзначимо, що найрезультативнішим баскетболістом з 20-ма очками у грі став Денис Носков (“Черкаські Мавпи”).

У складі переможців найбільший вклад приніс американський захисник Бренден Фрейзер — 17 пунктів.