Неділя, 22 січня 2017 16:47

Хокеїсти збірної України продовжили переможну серію на ЧС у Хорватії

КИЇВ. 21 квітня. УНН. Після першого дня відпочинку на чемпіонаті світу з хокею у Дивізіоні ІВ, котрий відбувається у Загребі (Хорватія), національна збірна команда України успішно провела матч проти збірної Естонії, передає УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

У першому періоді українці відзначилися двічі — Євген Тимченко віддав ювелірну передачу на Владислава Гавріка, а Роман Благий продемонстрував високу індивідуальну майстерність. При цьому наші співвітчизники могли ще щонайменше п’ять разів запалювати червоне світло за воротами естонців.

Абсолютно інша картина гри спостерігалася в дебюті другого періоду. Естонці втратили кілька 100-відсоткових нагод для взяття воріт, а потім відзначились завдяки штрафному кидку у виконанні Роберта Рооби. Після цього моменту головною дійовою особою на льоду став Едуард Захарченко, який кілька разів врятував українську команду від неприємностей.

Однак головний тренер Олександр Савицький вчасно попросив підопічних грати простіше й це дало свій результат. Наші хокеїсти відзначились ще двічі у другому періоді, а в заключній 20-хвилинці добили суперника.

В останньому ігровому відрізку Артем Бондарєв та Роман Благий помінялися місцями — у підсумку відзначилися обидві ланки. Ще одна шайба на рахунку традиційно активного Юрія Петранговського — 7:1.

Варто відзначити, що Олександр Савицький дав можливість дебютувати у складі національної збірної Михайлові Шевчуку — голкіпер ХК “Кременчук” за півтори хвилини до завершення гри замінив Е.Захарченка.

Нагадаємо, що для “жовто-блакитних” це третя перемога на турнірі (раніше були обіграні Румунія та Хорватія), яка дозволяє лідирувати у турнірній таблиці з 9-ма очками.