Середа, 29 березня 2017 07:04

Гравець "Динамо" Л.Аруна приніс перемогу ФК "Астана"

Лукман Аруна

КИЇВ. 21 квітня. УНН. У шостому турі Прем’єр-ліги Казахстану “Астана”, за яку на правах оренди виступає нігерійський півзахисник київського “Динамо” Лукман Аруна, провів поєдинок із ФК “Тобол”, передає УНН із посиланням на сайт “Динамо”.

Автором єдиного, переможного голу в матчі, котрий проходив на “Астана Арені” за присутності 3 тис. 500 глядачів, став Л.Аруна, який активно брав участь в атаках своєї команди.

На 32-й хвилині Рохер Каньяс довгою передачею знайшов у штрафному суперника Патріка Твумасі, який на замаху прибрав захисника і викотив м’яч під удар Л.Аруні, який забивши у дальній кут змусив капітулювати воротаря суперника.

Цей гол став дебютним для Л.Аруни у футболці “Астани”. Забив його нігерієць у своєму другому матчі за клуб. Як і в першій грі, в середині другого тайму нігерієць поступився місцем на полі Деспотовичу.

Відзначимо, що завдяки перемозі, “Астана” зі стовідсотковим показником (шість перемог у шести матчах) продовжує лідирувати у чемпіонаті, випереджаючи найближчого переслідувача на два очки.

Додамо, що клуб гравця збірної України Анатолія Тимощука “Кайрат” зазнав поразки від ФК “Ордабаси” (0:1) та із 5-ма очками посідає 9-те місце.