четвер, 24 серпня 2017 р.03:14

ХК "Тампа-Бей" став першим учасником другого раунду плей-офф Кубка Стенлі

ХК

КИЇВ. 22 квітня. УНН. Хокеїсти "Тампа-Бей Лайтнінг" мінімально перемогли "Детройт Ред Вінгз" та пробилися у друге коло плей-офф Кубка Стенлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Переможну шайбу у зустрічі та серії забив Алекс Кіллорн за 1:43 хвилини до кінця основного часу – 1:0. Представники "Ред Вінгз" закінчували поєдинок маючи перевагу у двох хокеїстів (6 на 4), однак "Тампа" встояла.

"Завжди важко програвати за півтори хвилини. Дуже прикро такі голи пропускати. У нас були шанси все вирішити до цього. Ми не змогли забити", - наголосив воротар "Детройту" П.Мразек.

Відзначимо, що 37-річний хокеїст Павло Дацюк, який може завершити свою кар'єру в НХЛ в цій серії не набрав жодного очка.

Таким чином, "Тампа" виграла серію 4:1 і буде в другому раунді грати з переможцем пари "Нью-Йорк Айлендерс" - "Флорида Пентерс". Наразі у парі рахунок 2:2.