понеділок, 23 жовтня 2017 р.05:02
Новини: Технології

Збірна України зазнала першої поразки на чемпіонаті світу з хокею у Дивізіоні ІВ

КИЇВ. 22 квітня. УНН. У Загребі (Хорватія) в рамках четвертого туру чемпіонату світу з хокею у Дивізіоні ІВ збірна України зазнала першої поразки від національної команди Литви, повідомляє кореспондент УНН.

Більш активно перші 10 хвилин гри провели українці, але друга частина стартового періоду була за литовцями, адже наші співвітчизники отримали декілька вилучень. Але на другий відрізок матчу команди виходили з-за нульового результату.

У другому періоді Віктор Захаров з ближньої дистанції розстрілював воротаря литовців Павлюкова, але потрапив у каркас воріт. Згодом після передачі Георгія Кічи, Юрій Петранговський завдяки добиванню після свого кидка відкрив рахунок.

На початку заключного періоду Огніус Ціваз переправив шайбу у дев'ятку воріт Едуарда Захарченка – 1:1. Пізніше перша ланка Литви провела швидку атаку і після двох пасів та удару в один дотик був встановлений фінальний результат – 1:2.

Нагадаємо, що попередні три зустрічі на світовій першості в Загребі українська команда виграла в основний час і має 9 очок та розділяє друге та третє місце у турнірній таблиці з Литвою. Очолила чемпіонат команда Великобританії.

Додамо, що вирішальний поєдинок за право виходу в Дивізіон ІА відбудеться завтра 23 квітня із Великобританією о 15:00.