четвер, 19 жовтня 2017 р.14:50

ХК “Піттсбург Пінгвінз” вийшов до чвертьфіналу Кубка Стенлі

КИЇВ. 24 квітня. УНН. “Піттсбург Пінгвінз” з рахунком 6:3 обіграв “Нью-Йорк Рейнджерс” в домашньому п’ятому матчі серії першого раунду плей-офф Національної хокейної ліги (НХЛ) і вийшов до чвертьфіналу, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

У складі господарів точними кидками відзначилися Карл Хагелін (10-я хвилина), Філ Кессел (11), Брайан Раст (25, 39), Метт Каллен (29), Конор Ширі (36). За “Нью-Йорк” закинули шайби Рік Неш (1), Домінік Мур (10), Рафаель Діас (45).

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 4-1. У чвертьфіналі “Пінгвінз” зіграють з переможцем пари “Вашингтон Кепіталз” — “Філадельфія Флайєрс” (3-2 в серії).

Як повідомляв УНН, днем раніше ХК “Сан-Хосе Шаркс” вийшов до чвертьфіналу Кубка Стенлі, обігравши “Лос-Анджелес Кінгз” з рахунком 6:3 в гостьовому п’ятому матчі серії першого раунду плей-офф Національної хокейної ліги (НХЛ).

У переможців шайби закинули Йоонас Донський (2-я і 44-а хвилини), Кріс Тірні (12), Метт Ньєто (25), Джо Павелскі (53) і Мелькер Карлссон (60). У тих, хто програв відзначилися Анже Копітар (28), Джефф Картер (32) і Кріс Верстіг (37).

На 26-й хвилині форвард “Шаркс” Патрік Марло не реалізував буліт. Вперше з 1988 року в Кубку Стенлі було призначено два булліта за один ігровий день.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 4-1 і “Сан-Хосе” вийшов в чвертьфінал Кубка Стенлі. Наступним суперником “Шаркс” стане переможець серії “Анахайм Дакс” — “Нешвілл Предаторз”.