Пʼятниця, 15 грудня 2017 18:12

ХК “Чикаго Блекхокс” обіграв ХК “Сент-Луїс Блюз” в НХЛ

КИЇВ. 24 квітня. УНН. Чинний володар Кубка Стенлі “Чикаго Блекхокс” обіграв вдома з рахунком 6:3 “Сент-Луїс Блюз” у шостому матчі серії першого раунду плей-офф Національної хокейної ліги (НХЛ), передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Рахунок в матчі відкрили господарі льоду вже на четвертій хвилині, на що “Сент-Луїс” відповів трьома шайбами, закинутими менш ніж за п’ять хвилин.

“Блекхокс” перевернули хід гри на 180 градусів у другій десятихвилинці, відповівши трьома влучними кидками по воротах “Блюз”.

У кінцівці третього періоду “Чикаго” зусиллями Ендрю Шоу і Маріана Госс закинув ще дві шайби.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став рівним — 3:3.

В іншому матчі першого раунду плей-офф “Анахайм Дакс” вдома з рахунком 5: 2 виграли у “Нешвілл Предаторз”. “Дакс” здобули третю перемогу поспіль і вийшли вперед в серії 3-2.