неділя, 23 липня 2017 р.01:09

Баскетболісти "Динамо" відкрили рахунок у фінальній серії "Суперліги Фаворит Спорт"

Баскетболісти

КИЇВ. 25 квітня. УНН. У домашньому матчі в Южному баскетболісти "Хіміка" поступилися у першій зустрічі київському "Динамо" – 77:79, повідомляє кореспондент УНН.

Гравець збірної України Олександр Липовий та центровий Михайло Анісімов стали головними особами за результативністю у складі "Динамо" в першій половині гри, але кращий виступ баскетболістів із лави запасних "Хіміка" (16:8) призвів до переваги южненського клубу 41:31.

Дві втрати під завершення третьої чверті від господарів та більш впевнена гра впродовж десятихвилинки у виконані гостей, дозволили столичному клубові вийти вперед 55:56. У рівній кінцівці зустрічі баскетболісти "Динамо" виявилися сильнішими та святкували перемогу 79:77.

У складі "Хіміка" 16 очок набрав Антіпов, Шоу 14, Фрейзер 14, Петров 11. У "Динамо": Липовий 22, Анісімов 20 + 10 підбирань, Шундель 14, Дроздов 13.

Додамо також, у паралельному поєдинку "Кривбас" на власному паркеті виграє у заключній чверті "Черкаські Мавпи" з результатом 89:62 та у випадку перемоги зможе зрівняти рахунок у "бронзовій" серії чемпіонату.