Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
середа, 18 жовтня 2017 р.17:13
Новини: Політика

У Держслужбі зайнятості пояснили, чому анулювали С.Шустеру дозвіл на роботу

У Держслужбі зайнятості пояснили, чому анулювали С.Шустеру дозвіл на роботу

КИЇВ. 26 квітня. УНН. Державна служба зайнятості анулювала дозвіл на роботу Савіку Шустеру через те, що їм були надані документи з недостовірними даними. Про цей йдеться у повідомленні прес-служби зайнятості у Facebook, передає УНН.

"Дозвіл на застосування роботодавцем праці громадянина Канади С.Шустера було анульовано на підставі того, що документи, подані роботодавцем, містили недостовірні дані. А саме, у документах відсутня інформація про здійснення відносно громадянина Канади С.Шустера кримінального провадження, що є підставою для відмови у продовженні дозволу", - зазначається у повідомленні.

У Держслужбі зайнятості пояснили, що 22 квітня цього року до державної служби зайнятості надійшов лист від Державної фіскальної служби України про те, що відносно громадянина Канади С.Шустера здійснюється кримінальне провадження № 32015000000000198, внесене Головним слідчим управлінням фінансових розслідувань Державної фіскальної служби зайнятості України 05.10.2015 до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Таким чином, зауважили у відомстві, на час прийняття Київським міським центром зайнятості рішення про продовження дії дозволу на застосування роботодавцем праці громадянина Канади С.Шустера не враховано факт здійснення стосовно зазначеного іноземця кримінального провадження.

Згідно з пунктом 25 згаданого Порядку, дозвіл анулюється у разі встановлення недостовірності даних, що містяться у поданих роботодавцем документах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: С.Шустер прокоментував анулювання дозволу на роботу в Україні

Крім того, у відомстві звернули увагу й на те, що у довідці, виданій Міністерством внутрішніх справ України, взагалі відсутня будь-яка інформація щодо наявності чи відсутності здійснення кримінального провадження відносно громадянина Канади С.Шустера.

"Таким чином, варто підняти питання стосовно належного виконання Міністерством внутрішніх справ України своїх завдань і функцій", - підкреслили у прес-службі.

Нагадаємо, журналіст Савік Шустер вважає, що оголошення щодо анулювання дозволу на роботу в Україні не помилка, а свідомі дії.

Як повдіомляв УНН, журналісту Савіку Шустеру, який має громадянство Канади анулювали дозвіл на роботу.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...