понеділок, 16 жовтня 2017 р.22:40

БК "Хімік" зрівняв рахунок у фінальній серії "Суперліги Фаворит Спорт"

БК

КИЇВ. 26 квітня. УНН. Чинний чемпіон України южненський "Хімік" в рідних стінах СК "Олімп" здобув перемогу у другому матчі фінальної серії баскетбольної "Суперліги Фаворит Спорт" над київським "Динамо", повідомляє УНН.

Перший відрізок матчу завершився більш впевненими діями столичного клубу – 15:20. У наступній 10-хвилинці кілька тайм-аутів дозволили "Хіміку" наздогнати супротивника та вийти вперед 36:34. Це відбулося завдяки великій кількості втрачених м’ячів – 9 у "Динамо", у господарів 3.

Третя чверть пройшла в непоступливій боротьбі, що й підтвердив рахунок – 50:50. За 5 хвилин до кінця основного часу лідер "Динамо" Михайло Анісімов отримав 5-й фол і покинув майданчик до завершення протистояння. За півхвилини до кінця матчу при рахунку 66:63 на користь господарів гравець "Динамо" Олександр Липовий заробив право на три штрафних кидки, але реалізував дві спроби. Натомість легіонер южненців Фрейзер відповів результативним проходом, котрий приніс перемогу його колективу 70:65.

До вашої уваги найкращі бомбардири зустрічі – Анісімов 16 очок + 11 підбирань, Челован 14 + 8 підбирань, Антіпов 13, Прокопенко 11, Липовий 11 + 5 передач.

Таким чином рахунок у фінальному протистоянні до трьох перемог став нічийним 1:1. Надалі серія переїздить до Києва, де 29 і 30-го квітня відбудуться два матчі.

Нагадаємо, що у якості головного тренера "Хіміка" дебютував Віталій Степановський, котрий після першого матчу фінальної серії змінив на цьому посту Олега Юшкіна.