Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 24 січня 2018 10:25
Новини: Політика

Україна додатково випустить облігації і держдеривативи для завершення реструктуризації боргу

Україна додатково випустить облігації і держдеривативи для завершення реструктуризації боргу

КИЇВ. 27 квітня. УНН. Україна планує додатковий випуск облігації і державних деривативів на близько 430,6 млн дол. для остаточного завершення реструктуризації державного та гарантованим державою боргу. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України.

"Для остаточного завершення реструктуризації державного та гарантованим державою боргу в України залишилося зобов’язання здійснити додатковий випуск нових облігацій та державних деривативів для держателів старих облігацій на загальну суму близько 430,6 млн. дол. США", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що 27 квітня за пропозицією Міністерства фінансів уряд підтримав рішення здійснити додатковий випуск і розміщення облігацій зовнішніх державних позик (ОЗДП) України 2015 року та державних деривативів.

"Додатковий випуск цих ОЗДП дозволить завершити технічні питання реструктуризації зовнішнього державного боргу України, яка була здійснена в листопаді 2015 року", - сказано у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держборг України у 2015 році зменшився на 4,32 млрд дол.

Зазначається, що рішенням уряду за пропозицією Мінфіну затверджуються умови додаткового випуску і розміщення облігацій зовнішніх державних позик України 2015 року та умови випуску і розміщення державних деривативів.

"Таким чином, єдиним неврегульованим державним боргом залишається так званий "російський борг" в сумі 3 млрд дол. США", - додали у міністерстві.

У відомстві додали, що Міністерство фінансів активно працює над оздоровленням системи державних фінансів та зменшенням боргового навантаження на державний бюджет. "З цією метою у минулому році Міністерство фінансів успішно провело реструктуризацію 13 з 14 серій облігацій зовнішніх державних позик та гарантованих державою єврооблігацій, що входили до периметру реструктуризації державного та гарантованого державою боргу", - зазначили у Мінфіні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...