Субота, 25 березня 2017 12:21

ХК "Нешвілл" став останнім учасником чвертьфіналу Кубка Стенлі

КИЇВ. 28 квітня. УНН. Хокеїсти “Нешвілл Предаторз” на виїзді з рахунком 2:1 завдали поразки “Анахайм Дакс” у вирішальному сьомому поєдинку першого раунду плей-офф Кубка Стенлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Хокеїсти “Нешвілла” Колін Вілсон і Пол Гостад відзначилися голами в першому періоді, а воротар Пекка Рінне відбив 36 кидків. У складі господарів єдиною шайбою відзначився Райан Кеслер.

Незважаючи на те, що “Нешвілл” закинув дві шайби на початку матчу, “Анахайм” володів ініціативою практично протягом всієї зустрічі. “Дакс” перекидали “Предаторз” 28:10 в останніх двох періодах.

Зазначимо, що “Предаторз” вперше виграли серію плей-офф з 2012 року. Тоді “Нешвілл” вибили з плей-офф “Детройт Ред Вінгс”.

Крім того, це був перший сьомий матч у серії в історії “Нешвілл Предаторз”. Повідомляється, що у стартовій грі чвертьфінальної стадії “Нью-Йорк Айлендерс” в гостях переміг “Тампа-Бей Лайтінінг”. — 5:3.

Довідка УНН. ХК “Нешвілл” заснований у 1998 році. Клуб базується в місті Нешвілл, штат Теннессі (США). Команда виступає у Центральному дивізіоні Західної конференції. “Предаторз” ніколи не ставали володарями Кубка Стенлі та жодного разу не виходили у фінал Західної конференції.