вівторок, 17 жовтня 2017 р.19:07

"Шахтар" переміг "Динамо" з рахунком 3:0

КИЇВ. 1 травня. УНН. “Шахтар” у чемпіонаті України знову впевнено переміг “Динамо” з рахунком 3:0, передає УНН з посиланням на ВВС.

Однак на турнірну ситуацію це вже ніяк не вплине, адже “динамівці” достроково забезпечили собі перше місце.

У світлі майбутньої гри-відповіді з “Севільєю” тренер “Шахтаря” Мірча Луческу вирішив випустити наполовину резервний склад — на лавці запасних залишилися капітан Даріо Срна, Андрій П’ятов, Тайсон, Марлос, Ярослав Ракицький та ряд інших основних гравців “гірників”.

Попри це, саме “Шахтар” більш впевнено почав гру і забив на 32-й хвилині — Едуардо після передачі Бернарда вийшов один на один з Олександром Шовковським й переправив м’яч у ворота.

“Динамівці” намагалися атакувати, більше володіли м’ячем, але до справді гострих моментів у них справа не доходила.

Натомість кілька разів могли відзначитися “гірники” під час контратак.

Зрештою на 72-й хвилині бразилець Велінгтон Нем після сольного проходу обіграв кількох захисників біло-синіх й подвоїв перевагу “Шахтаря”.

А ще за кілька хвилин Едуардо зробив дубль і довів рахунок до розгромного — 3:0.

Під час того, як “гірники” святкували забитий третій гол, між гравцями команд виникла сутичка.

На землі опинився захисник “Шахтаря” Тарас Степаненко, а далі сталася штовханина між гравцями, до якої приєдналися і запасні гравці, а також члени тренерських штабів.

Після конфлікту суддя видалив “динамівця” Андрія Ярмоленка та “гірників” Тараса Степаненка і Ярослава Ракицького (останній був у статусі запасного гравця).

Лише після цього “Динамо” мало кілька реальних нагод, щоб забити принаймні гол престижу (була навіть перекладина), однак їм не пощастило.

Турнірного значення гра не мала, адже київське “Динамо” вже забезпечило собі чемпіонство у нинішньому сезоні.

Однак тренер “Шахтаря” Мірча Луческу раніше заявив про те, що “динамівці” не заслуговуватимуть на титул чемпіона, якщо не переграють “гірників”.

У першому колі “Шахтар” у Києві також переграв “Динамо” з рахунком 3:0.

У четвер “Шахтар” в півфіналі Ліги Європи зіграв унічию 2:2 з іспанською “Севільєю”.

Матч відповідь у Іспанії “гірники” проведуть 5 травня.