Пʼятниця, 24 березня 2017 22:37

"Лестер" внічию зіграв з "Манчестером"

КИЇВ. 1 травня. УНН. “Лестер” не зміг перемогти “Манчестер Юнайтед”, передає УНН з посиланням на Sport.ua.

“Лестер” почав гру тим же складом, що і минулий матч проти “Суонсі”. І почав невпевнено, чому сприяли і господарі поля, які дуже активно мчали вперед зі стартових хвилин. Кілька навісів “лисиці” відбили, а ось точний пас шведів Валенсії на дальню штангу не зуміли перервати. Мартіаль забивав взагалі без перешкод. Через кілька хвилин Лингард міг подвоювати рахунок після скидки активного Феллаїні, але тут Шмейхель зіграв дуже сильно, склавшись, і відбивши складний м’яч. А ще через пару хвилин вже Де Хеа діставав м’яч зі своїх воріт: Навіс зі штрафного, Морган виграв боротьбу у Рохо і вбив м’яч в ворота.

Якщо перший тайм пройшов під диктовку "Манчестер Юнайтед", то після перерви “Лестер” включив пресинг і вирівняв гру. На початку другої половини гри “лисиці” мали кілька потенційно небезпечних атак, але їм не вистачало останнього пасу, забити зі стандартів теж не вдалося. На другий гол, як, власне і на перший, “Лестер” не награв.

МЮ втомився до кінця гри, але саме господарі поля більше атакували в ендшпілі. Особливо гаряче біля воріт “Лестера” було в останні 5-10 хвилин. Почалося все з видалення Дрінквотер. Денні в штрафному майданчику прихопив Мемфіса, але рефері пенальті поставити не наважився. Зате поставив штрафний удар і видав другу жовту картку Денні. Треба відзначити, що і в першому таймі був спірний епізод, коли Марез претендував на пенальті. Тоді Майкл Олівер взагалі промовчав.

Кілька небезпечних стандартів, тиск, нерви захисників гостей, але “Лестер” втримав нічию. До золота залишилося 2 очка, наступний матч “Лестер” проведе проти “Евертона” вдома. З Варди, зате без Дрінквотер. Але всі ці розклади будуть важливі тільки якщо завтра “Тоттенхем” обіграє “Чеслі” на “Стемфорд Брідж”. А МЮ тепер дуже складно буде розраховувати на зону Ліги Чемпіонів за підсумками сезону.

“Манчестер Юнайтед” — “Лестер Сіті” — 1: 1

Антоні Мартіан, 8 — Уес Морган, 17

“Манчестер Юнайтед”: Давид де Хеа, Далею Блінд, Кріс Смоллінг, Маркос Рохо, Маруані Феллаїні (Андер Еррера, ’75), Антоніо Валенсія, Майкл Каррік, Єссе Лингард (Хуан Мата, ’62), Антоні Мартіан, Маркус Решфорд ( Мемфіс Депай, ’82), Уейн Руні

“Лестер Сіті”: Каспер Шмейхель, Денні Сімпсон, Крістіан Фукс, Роберт Хут, Уес Морган, Шінджі Окадзакі (Демарай Грей, ’67), Деніел Дрінквотер, Джеффрі Шлупп (Марк Олбрайтон, ’76), Н’Голо Канте, Ріяд Марез (Енді Кінг, ’88), Леонардо Уллоа