Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Понеділок, 23 квітня 2018 07:21
Новини: Здоров'я
34716

Кількість хворих на рак в Україні у 2020 році може сягнути 200 тис.

Кількість хворих на рак в Україні у 2020 році може сягнути 200 тис.

КИЇВ. 6 травня. УНН. Статистичні дані свідчать про те, що за останні 100 років по рівню захворюваності і смертності в світі онкопатологія перемістилася з десятого місця на друге, поступаючись лише хворобам серцево-судинної системи. Так, за даними ВООЗ, щороку починають хворіти на рак 10 млн осіб, передає УНН.

У ВООЗ також прогнозують, що смертність від раку до 2030 року зросте на 45%, у порівнянні з рівнем смертності у 2007 року.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я схиляються до висновку, що кількість смертельних випадків, викликаних раком, в Європі буде поступово збільшуватися.

При цьому, за їх словами, можна було б запобігти до 40% випадків захворювання на рак, якщо б люди вели здоровий спосіб життя і поліпшили механізми виявлення раку.

У країнах Європи ризику захворювання на рак в найбільшою мірою схильні люди з низьким і середнім рівнем доходу, які в меншій мірі усвідомлюють фактори ризику, а також мають обмежений доступ до ефективної медичної допомоги.

За словами представників ВООЗ, 72% смертельних випадків, викликаних раком, зафіксовані в країнах з низьким або середнім рівнем доходу на душу населення.

Україна посідає друге місці в Європі за темпами поширення раку.

Щодня в Україні захворіють на рак 450 людей, з них 250 - гинуть.

За розрахунками фахівців, до 2020 року кількість тих, хто вперше захворіли на рак в Україні перевищить 200 тис.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, за словами екс-міністра охорони здоров’я В.Князевича, система онкологічної допомоги в Україні потребує серйозних змін

Так, сьогодні, одним із кращих досвідів боротьби з онкологічними захворюваннями у світі називають приклад Іспанії.

Також нагадаємо, в універсальній клініці “Оберіг” 13 травня відбудеться науково-практична конференція з проблем онкології “Онкологія сьогодні та завтра”, яка проводиться спільно з іспанським Інститутом онкології Басельга (ІОБ), Барселона

Під час зазначеної конференції з питань передових технологій лікування онкологічних захворювань виступлять провідні онкологи Іспанії.

Зокрема, доповідь на тему “Перспективи в лікуванні онкологічних захворювань” представить президент Європейської Асоціації медичних онкологів, головний директор Департаменту медичної онкології Хосеп Табарнеро (лікарня Валь б’Еброн, Барселона, Іспанія).

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...