понеділок, 24 липня 2017 р.05:03

Збірна Чехії здобула другу поспіль перемогу на ЧС з хокею

КИЇВ. 8 травня. УНН. На чемпіонаті світу з хокею у Санкт-Петербурзі у групі А збірна Чехії за допомогою серії буллітів вирвала перемогу у команди Латвії — 4:3, передає УНН з посиланням на сайт чемпіонату — iihfworlds2016.

Чехи результативно почали зустріч, закинувши дві шайби за сім хвилин. Дубль на свій рахунок записав Томаш Плеканец.

Однак збірна Латвії зуміла відігратися та навіть вийти вперед. В середині другого періоду Робертс Букартс скоротив розрив в рахунку, а на 49-й хвилині Земгус Гіргенсонс вдруге пробив Павла Францоуза. За дві хвилини до фінальної сирени Мікеліс Редліхс вивів збірну Латвії вперед, але втримати переможний рахунок латвійці не зуміли - за 59 секунд до кінця основного часу Томаш Ржепік перевів гру в овертайм.

У підсумку переможець зустрічі визначився в серії післяматчевих кидків, вирішальний булліт виконав екс-хокеїст ХК "Донбас" Лукаш Кашпар.

"Чого нам не вистачило другий день поспіль? Спокою в кінцівці. Вчора дурна помилка призвела до поразки, сьогодні в основний час на останніх хвилинах не вивели шайбу. Характером команди я задоволений. Ми завжди говорили, що не їдемо на чемпіонат світу просто так програвати. Чіпляємося в кожному матчі, налаштовуємося на перемогу. Беремо очки. Так буде і в наступній зустрічі - з Росією. Так, ми - не фаворити. Але поступатися не збираємося", - заявив після гри тренер Латвії Едгарс Масальскіс.

Нагадаємо, що у першій зустрічі турніру латвійці в овертаймі поступилася Швеції (1:2).

Як повідомляв УНН, в перший ігровий день турніру збірна Росії вдруге у своїй історії зазнала поразки від Чехії (0:3) в рамках стартових матчів на світових першостях.