неділя, 22 жовтня 2017 р.16:16

Збірна Фінляндії продовжила переможну серію на ЧС з хокею

КИЇВ. 10 травня. УНН. Національна збірна Фінляндії в одному із центральних матчів дня обіграла США на чемпіонаті світу з хокею, що триває у Москві та Санкт-Петербурзі (Росія), повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

До очної зустрічі обидва фаворити чемпіонату світу з хокею підійшли в різному настрої. Після двох зустрічей Фінляндія з шістьма очками і 11 голами займала друге місце групи В, поступаючись тільки Канаді. У збірної США була негативна різниця забитих/пропущених шайб, після стартової поразки 1:5 і впевненої перемоги над Білоруссю вона займала 4-ту сходинку в табелі про ранги.

З перших хвилин фіни показали себе, як більш досвідчений і майстерний колектив. Суперники почали з місця в кар’єр, обмінявшись небезпечними моментами, але воротарі були надійними.

До перерви команди забили тричі, причому фіни повели в дві шайби. Гравець “Міннесоти Вайлд” і капітан збірної Мікко Койву в дотик поцілив верхній кут фінських воріт. Минуло трохи більше хвилини і вже фіналіст Кубка Гагаріна в складі московського “ЦСКА” Антті Пілстром знову змусив капітулювати американського стража воріт. Фіни могли довести рахунок до розгромного, але Френк Ватрала скористався помилкою Лайне і переправив шайбу у сітку воріт — 2:1.

У другому періоді вболівальники забитих шайб не побачили, не допомогла супротивникам навіть гра в форматі 4 на 4. Зате на самому початку останньої 20-хвилинки захист “Суомі” проґавив за воротами Ділана Ларкіна, який зробив результативну передачу на Коннора Мерфі — 2:2.

Паритет зберігався трохи менше чотирьох хвилин, північноєвропейський колектив результативно розіграв більшість — Олександр Барков отримав шайбу прямо перед воротами суперника, не став кидати сам і віддав пас правіше, де екс-гравець московського “Динамо” Лео Комаров ста автором переможного голу — 3:2.

Таким чином, Фінляндія здобула третю перемогу підряд і разом з Канадою очолила групу В (по 9 очок). США з 4 балами залишилися на четвертій позиції.