четвер, 20 липня 2017 р.18:45

Паралімпійська збірна України посіла перше місце на чемпіонаті Європи з плавання

КИЇВ. 10 травня. УНН. Збірна України тріумфувала на чемпіонаті Європи з плавання серед параолімпійських команд, який з 30 квітня по 7 травня проходив у португальському місті Фуншал, повідомляє УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

На цьому міжнародному форумі українські спортсмени вибороли 110 медалей, з яких 45 "золотих", 34 "срібних" і 31 бронзова нагороди і чемпіонство в Європі.

Змагання мали характер ще й відритого чемпіонату Європи, українським паралімпійцям тут вдалось вибороти 98 медалей, з яких 37 "золотих", 36 "срібних" та 25 бронзових нагород та перше місце у Європі.

Найкраще від національної паралімпійської збірної команди України виступив 30-ти річний Дмитро Виноградець, котрий виборов 6 золотих нагород та увійшов у трійку найсильніших плавців Європи (другий у рейтингу, перше місце з результатом у сім медалей - у білоруса Ігаря Боки).

Відзначимо, що на другому командному місці турніру - збірна Росії (86 медалей - 30 "золотих", 31 "срібна", 25 бронзових нагород), третє місце - у Великобританії (46 медалей - 20 "золотих", 14 "срібних", 12 бронзових нагород).

Нагадаємо, що цьогорічним результатом наша команда покращила свій попередній виступ на чемпіонаті Європи з плавання-2014, який збірна команда України завершила з результатом у 94 медалі (37 – "золотих", 29 – "срібних" і 28 – "бронзових").

Як повідомляв УНН, українські паралімпійці стали другими за підсумками ЧС з плавання.