Понеділок, 11 грудня 2017 17:15

Тенісистка Л.Цуренко пробилася у друге коло змагань у Римі

Леся Цуренко

КИЇВ. 10 травня. УНН. Українська тенісистка Леся Цуренко успішно подолала стартовий бар'єр на турнірі WTA Premier 5 - "Internazionali BNL d'Italia", що відбувається в столиці Італії Римі, передає УНН з посиланням на сайт Л.Цуренко.

Суперниця з Німеччини Ю.Гьоргес впевнено взяла перший сет (1:6) і при рахунку 4:5 вийшла подавати на матч у другому. Але українка змогла зробити необхідний брейк і перевела вирішення питання на тайбрейк.

За рахунку 4:4 в тринадцятому геймі суддя зафіксував спірний аут, хоча Л.Цуренко емоційно доводила, що відбиток м'яча розташувався за лінією. Але скористатися психологічною перевагою німкеня не змогла, зробивши одразу ж подвійну помилку. Згодом наша співвітчизниця взяла ініціативу в свої руки і вирвала другу партію.

У третьому сеті німкеня почала з початку недозволено багато помилятися, що і відобразилося на рахунку. При 5:2 Л.Цуренко не змогла подати на матч, але вже в наступному геймі оформила підсумкову перемогу на прийомі.

Зазначається, що ключем до перемоги у матчі, котрий тривав 2 години та 12 хвилин, стала гра на брейкпоінтних м'ячах. Українська спортсменка використала сім можливостей взяти подачу суперниці з дев'яти, в той час як Ю.Гьоргес - лише сім з п'ятнадцяти.

Таким чином, Л.Цуренко стала єдиною представницею України, яка продовжить боротьбу на турнірі після першого кола, адже Еліна Світоліна та Олександр Долгополов зачохлили ракетки у стартовому раунді.

Нагадаємо, що наступною суперницею Л.Цуренко стане переможниця протистояння Яніна Вімайер (Бельгія) - (11) Тімі Бачинські (Швейцарія).

Як повідомляв УННлідери українського тенісу поступилися на старті престижних змагань у Римі.