пʼятниця, 21 липня 2017 р.06:56

"Зоря" "з боями" виходить у фінал кубку України

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 11 травня. УНН. Футбольний клуб Зоря Луганськ вперше в своїй історії виходить у фінал Кубку України з Футболу. Про це передає корреспондент УНН.

Футболісти луганської Зорі виграли другу півфінальну зустріч у Дніпропетровського Дніпра з рахунком 2:0.

Вже на перших хвилинах луганчам вдалося вийти вперед. Впродовж всього матчу точилася боротьба за кожен клаптик поля.

Головний арбітр матчу А.Абудла додав до основного часу 5 хвилин, чим скористалися футболісти Зорі. На 95 хвилині ударом зі штрафного луганчани вирвали перемогу.

Натомість футболісти Дніпра були незадовлені діями арбітра.

Одразу після фінального свистка голкіпер Дніпра Я.Лаштувка накинувся на А.Абдулу. Також здали нерви у інших гравців команди гостей, і на футбольному полі зав'язалася бійка, яка продовжилась у підтрибунному приміщенні.

Нагадаємо, у фіналі футболісти "Зорі" зустрінуться з переможцем пари "Шахтар" - "Олександрія".