Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 27 квітня 2018 12:14
Новини: Здоров'я
13692

Завтра в Одесі відкриють європейський лабораторно-виробничий комплекс фармпрепаратів

Завтра в Одесі відкриють європейський лабораторно-виробничий комплекс фармпрепаратів

КИЇВ. 16 травня. УНН. Українська фармацевтична компанія "Інтерхім" завершила реалізацію високотехнологічного інвестиційного проекту з розвитку виробничих потужностей і будівництва в Одесі унікального для України лабораторно-виробничого комплексу європейського рівня. Про це УНН повідомили у компанії.

"Реалізований компанією інвестиційний проект дозволить у чотири рази збільшити виробництво ліків і тим самим забезпечити позитивний вплив на систему забезпечення населення країни високоякісними і доступними лікарськими засобами, а також стимулювати вихід лікарської продукції українського виробництва на зовнішні ринки", - зазначається у прес-релізі компанії.

Офіційне відкриття нового лабораторно-виробничого комплексу "Інтерхім" відбудеться 17 травня о 12:00 за адресою: 21-й км Старокиївської дороги, 40-А.

До участі в заході запрошені Прем'єр-міністр України В.Гройсман, в.о. міністра охорони здоров'я В.Шафранський, голова Одеської обласної державної адміністрації М.Саакашвілі, представники посольств Італії, Чехії, керівник українського представництва ЄБРР, керівники іноземних компаній-партнерів, які брали участь в реалізації проекту.

У рамках заходу заплановано робочу нараду керівників провідних фармацевтичних підприємств України за участю Прем'єр-міністра України, що присвячена питанням розвитку фармацевтичної галузі України та забезпечення населення України якісними, ефективними та доступними лікарськими засобами.

"Загальний обсяг освоєних інвестицій в новий проект станом на 01.05.2016 р. становить 42 млн євро. Загальна площа нового комплексу - 15 тис. кв.м.

За час реалізації проекту ТДВ "Інтерхім" сплатив до бюджетів усіх рівнів понад 243 млн грн. Сума виплачених податкових зобов'язань за контрактами з українськими компаніями-партнерами, які брали участь в реалізації проекту, - понад 50 млн грн; податкові відрахування в бюджет за контрактами з нерезидентами - понад 28 млн грн.

На підприємстві створено 139 нових робочих місць. До 2020 року планується збільшити кількість працівників компанії з 700 (на початок 2016 р.) до 960 осіб.

Сьогодні серед співробітників "Інтерхіму" - 5 докторів наук, 21 кандидат наук, понад 300 дипломованих фахівців. Середня заробітна плата працівників підприємства за станом на 1.05.2016 р. становить 12 тис. 427 грн", - зазначено у прес-релізі.

Довідка: ТДВ "Інтерхім" - сучасне фармацевтичне виробництво повного циклу - один з провідних українських виробників готових лікарських засобів і фармацевтичних субстанцій.

"Інтерхім" входить в ТОП-10 українських виробників ліків. Частка продукції власного виробництва підприємства сягає 2% загального обсягу ринку країни.

У 2007 році виробництво "Інтерхім" було сертифіковано відповідно до вимог GMP - міжнародного фармацевтичного стандарту належної виробничої практики. Відповідність виробництва ТДВ "Інтерхім" стандартам GMP було двічі підтверджено результатами інспекцій державних контролюючих органів.

Асортиментний портфель ТДВ "Інтерхім" включає: 8 фармацевтичних субстанцій, які є продуктами тонкого органічного синтезу, близько 80 номенклатурних одиниць готових лікарських засобів, з яких 4 - оригінальні розробки українських вчених (Феназепам ІС, Гідазепам ІС, Аміксін ІС, Левана ІС ), а також - сучасні импортозамещающие лікарські засоби. Два оригінальні препарати виробництва ТДВ "Інтерхім" - Аміксін ІС і Гідазепам ІС - входять в ТОП-50 фармпрепаратів в Україні. Частка оригінальних ліків в структурі реалізації ТДВ "Інтерхім" становить 45%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...