Неділя, 22 січня 2017 10:11

Троє українських кікбоксерів стали чемпіонами світу

КИЇВ. 16 травня. УНН. У столиці Угорщини місті Будапешт з 12 по 15 травня пройшов чемпіонат світу з кікбоксингу WАKО, котрий завершився успішними виступами уродженців України. Про це інформує УНН з посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

У розділі лоу-кік володарями кубку світу стали одразу двоє українських спортсменів - Павло Кондратов у ваговій категорії 71 кг та Роман Головатюк - +91 кг. Ще дві "бронзи" у даній категорії вибороли Артем Григоренко (71 кг)та Жанна Радюк (56 кг).

Чемпіона світу Україна має і в розділі кік-лайт. Ним став Володимир Демчук (69 кг), який переміг у фінальній баталії співвітчизника Юрія Перетятька. Відтак Ю.Перетятько додав до скарбнички збірної ще й "срібло".

Додамо, що у категорії К-1 збірна України має п’ять бронзових медалей — їх здобули Олександр Тен у ваговій категорії 63,5, Олексій Сердюк (54 кг), Олександр Фурка (57кг), Віталій Дубина (71 кг) та Наталія Мартюхіна (56 кг).

Нагадаємо, кікбоксери з України здобули вісім нагород на Кубку Європи у Хорватії.