Понеділок, 27 березня 2017 10:02

Український плавець поставив рекорд на ЧЄ з водних видів спорту

Дарина Зевіна та Андрій Говоров

КИЇВ. 17 травня. УНН. У Лондоні (Великобританія) на чемпіонаті Європи з водних видів спорту двоє представників України пройшли до фінальних запливів, передає УНН з посиланням на Федерацію плавання України.

На дистанції 200 метрів на спині кращий результат у півфіналах показала лідер жіночої збірної України Дарина Зевіна (2:08,66), випередивши своїх суперниць хорватку Матею Самарджич (2:09,87) та угорку Катінку Хоссу (2:09,98).

24-річний Андрій Говоров фінішував у півфіналі на дистанції 50 метрів батерфляєм з кращим результатом серед усіх учасників 22,73 секунди.

Варто зазначити, що час нашого земляка став рекордом чемпіонатів Європи з водних видів спорту та новим рекордом України.

Нагадаємо, що 21-річна Д.Зевіна ставала тріумфаторкою чемпіонату світу 2012 року у Стамбулі на дистанції 200 метрів на спині, а А.Говоров був срібним призером чемпіонату світу 2010-го у Дубаї (50 м, батерфляй).