Понеділок, 23 січня 2017 00:48

Збірна США стала останнім учасником чвертьфіналу чемпіонату світу з хокею

КИЇВ. 17 травня. УНН. Хокейна збірна США попри поразку в овертаймі у сьомому турі групового етапу чемпіонату світу від Словаччини 2:3, пробилася до чвертьфіналу змагань, передає УНН з посиланням на сайт iihfworlds2016.

Після розвідки боєм - команди відразу взяли високий темп, відзначилися словаки. Точний кидок в ближній кут володінь клубу НХЛ "Нью-Джерсі Девілз" Кита Кінкейда вийшов у захисника Крістіана Яроша. За підсумками першого періоду в плей-офф виходила Словаччина.

Колектив із США скористався чисельною перевагою, словакам рівно однієї секунди не вистачило до того моменту, як склади зрівнялися. Нік Фоліно вивів північноамериканський колектив вперед – воротар Юліус Худачек в штовханині виручити не зміг.

Представник братиславського "Слована" Павол Ськаліцкий подарував надію партнерам на перемогу в основний час, підставивши ключку біля воріт візаві, після чого шайба влетіла у сітку - 2:2. Словак Даньо забив переможну шайбу в овертаймі, яка турнірного значення вже не мала - 3:2.

"Ми домоглися потрібного нам результату не без допомоги фортуни. На жаль, не змогли перемогти і були далекі від ідеального хокею. Тепер нас чекають матчі плей-офф. Все починається спочатку", - визнав воротар збірної США Кіт Кинкейд.

Таким чином, американці набрали 10 очок і зайняли четверте місце у групі В, обігнавши словаків на 2 пункти. Долю 1 і 2-го місць розіграють в очному протистоянні Канада і Фінляндія (по 18 балів), котрі жодного разу не втрачали очок у цьогорічних змаганнях. З третього місця вийшла Німеччина (13 очок), котра перемогла в останньому матчі Угорщину 5:4.

Нагадаємо, що від групи А в 1/4 фіналу пробилися Чехія, Швеція, Росія і Данія.

Як повідомляв УНН, національна збірна Фінляндії обіграла США на чемпіонаті світу з хокею, що триває у Москві та Санкт-Петербурзі.