Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 25 березня 2017 04:42
youtube
Новини: Політика

Рада зобов'язала особу, яка позбавлена батьківських прав продовжувати утримувати дитину

Рада зобов'язала особу, яка позбавлена батьківських прав продовжувати утримувати дитину

КИЇВ. 17 травня. УНН. Верховна Рада зобов’язала особу, яка позбавлена батьківських прав продовжувати утримувати дитину. Парламентарі 234 голосами ухвалили у другому читанні та в цілому відповідний законопроект, передає кореспондент УНН.

Законом встановлюється, що при задоволенні позову щодо позбавлення батьківських прав суд одночасно приймає рішення про стягнення аліментів на дитину. У разі якщо мати, батько або інші законні представники дитини відмовляються отримувати аліменти від особи, позбавленої батьківських прав, суд приймає рішення про перерахування аліментів на особистий рахунок дитини у відділенні Державного ощадного банку України та зобов’язує матір, батька або інших законних представників дитини відкрити зазначений особистий рахунок у місячний строк з дня набрання законної сили рішенням суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада закріпила порядок індексації розміру аліментів, встановлених судом

Крім того, зі статті 192 вилучається положення, згідно з яким розмір аліментів може бути зменшено, якщо дитина перебуває на утриманні держави, територіальної громади або юридичної особи, за заявою батьків, уповноваженого територіальної громади, юридичної особи, на утриманні якої перебуває дитина, та за згодою органу опіки і піклування.

Нагадаємо, 17 травня Верховна Рада закріпила порядок індексації аліментів встановлених судом. Парламентарі 243 голосами ухвалили у другому читанні та вцілому ухвалили відповідний законопроект.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...