середа, 26 липня 2017 р.00:55

Капітан збірної України К.Фесенко дебютував за "Монако"

Капітан збірної України К.Фесенко дебютував за

КИЇВ. 17 травня. УНН. У другому поєдинку плей-офф чемпіонату Франції команда баскетболістів збірної України центрового Кирила Фесенка і захисника Сергія Гладиря — “Монако”, завдала поразки “Нантеру” і пробилася у півфінал турніру, передає УНН.

Першим дотиком до м’яча український центровий забрав підбирання, а в атаці відзначився слем-данком. Влучний кидок із середньої дистанції провів С.Гладир — 25:19 після стартової чверті. На велику перерву команди пішли за рахунку 44:35 на користь “монегасків”.

Влучний триочковий кидок С.Гладиря на початку заключної 10-хвилинки зміцнив перевагу гостей (66:52).

Ефектний слем-данк українського захисника в кінці матчу дозволив підопічним Звєздана Мітровича перемогти 83:64.

У підсумку С.Гладир відзначився 9-ма очками (2/3 двоочкові, 1/2 триочкові) і 1 підбиранням за 17 хвилин у матчі, а К.Фесенко за 9 хвилин на паркеті приніс 2 очки (1/1 двоочкові, 0/2 штрафні) та 3 підбирання.

Отже, “Монако” виграв серію 2:0 і пробився у півфінал чемпіонату Франції, де супротивниками найкращої команди регулярного чемпіонату стане клуб з Ліону “Асвел”.

Нагадаємо, що К.Фесенко починав сезон 2015/16 років у “Локомотиві”, котрий став бронзовим призером Євроліги.