Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 24 червня 2018 18:55
23145

Гендиректор "Інтерхіму" розповів про роботу нового виробничо-лабораторного комплексу

Гендиректор "Інтерхіму" розповів про роботу нового виробничо-лабораторного комплексу
Гендиректор "Інтерхіму" розповів про роботу нового виробничо-лабораторного комплексу

Анатолій Редер

КИЇВ. 18 травня. УНН. Генеральний директор ТДВ "Інтерхім" Анатолій Редер презентував новий лабораторно-виробничий комплекс підприємства в Одесі та розповів про те, як заводу вдалося досягти мінімізації людського фактору, особливо в роботі з лабораторними зразками тих чи інших препаратів, передає кореспондент УНН.

Зокрема, за його словами, уже півроку виробничі підрозділи "Інтерхіму" поєднані із лабораторними за допомогою пневмопошти. Завдяки цьому пристрою співробітники можуть отримати необхідні зразки для початку виробництва серії за 30 сек.

"Усі підрозділі, особливо виробничі із лабораторними, поєднані пневмопоштою, у нас уже приблизно півроку співробітники не бігають за зразками, якщо це тим паче проміжні зразки для початку виробництва серії. Зразок заправляється у капсулу пневмопошти і протягом 30 сек доставляється у лабораторію.

Експресно передається у всі місця, де вони оброблюються і протягом дуже короткого часу дається добро на запуск серії. Таким же чином є спеціальні представники лабораторії у виробництві. Самі дальні точки пневмопошти – це технологічна лабораторія, яка знаходиться у старому корпусі, під землею проходить пневмопровід. І навіть із технологічної лабораторії, під землею, зразки доходять до необхідної точки за 54 секунди", - розповідає А.Редер.

Під час оглядової екскурсії А.Редек також розповів, що наповнення одного із поверхів лабораторно-виробничого комплексу високотехнологічним дослідницьким обладнанням обійшлося компанії у 5 млн євро.

"Усього, наповнення цього поверху приборами обійшлося нам приблизно у 5 млн євро. А у цих двох кімнатах знаходиться 30% від витрачених коштів. Тут розташований найновіший хроматомаз та високоточний мікрокалориметр. Він дає можливість у тому числі і визначати афінітет молекули до рецептора і знаходиться найсучасніший ІК спектрометр, який дає можливість визначати вміст твердого зразку і візуалізувати його", - розповів він. 

За словами гендиректора, новий комплекс обладнано за новітніми технологіями, передбачена повна комп’ютеризація процесів виробництва та складання досьє на препарати, завод оснащений провідними системами кондиціонування, а також чітко вибудована система логістики на виробництві.

Комплекс "ІнтерХім" також передбачає роботу декількох дослідницьких лабораторій, які контролюють якість препаратів на кожному з етапів виробництва та кінцевого продукту.

Окремі лабораторії підприємства займаються розробкою нових препаратів.

Окрему увагу, за словами А.Редера було приділено питанням безпеки на підприємству та комфорту для роботи співробітників.

Демонструючи гостям заводу пакувальний цех, А.Редер розповів про запровадження на підприємстві QR кодування кожної упаковки ліків, що унеможливлює їх підробку та надає можливість кожному споживачу отримати повну інформацію про препарат (дані про серію та виготовлення).

Довідка: ТДВ "Інтерхім" - сучасне фармацевтичне виробництво повного циклу - один з провідних українських виробників готових лікарських засобів і фармацевтичних субстанцій. "Інтерхім" входить в ТОП-10 українських виробників ліків. Частка продукції власного виробництва підприємства сягає 2% загального обсягу ринку країни. У 2007 році виробництво "Інтерхім" було сертифіковано відповідно до вимог GMP - міжнародного фармацевтичного стандарту належної виробничої практики. Відповідність виробництва ТДВ "Інтерхім" стандартам GMP було двічі підтверджено результатами інспекцій державних контролюючих органів.

Асортиментний портфель ТДВ "Інтерхім" включає: 8 фармацевтичних субстанцій, які є продуктами тонкого органічного синтезу, близько 80 номенклатурних одиниць готових лікарських засобів, з яких 4 - оригінальні розробки українських вчених (Феназепам ІС, Гідазепам ІС, Аміксін ІС, Левана ІС ), а також - сучасні "імпортнозамінні" лікарські засоби. Два оригінальні препарати виробництва ТДВ "Інтерхім" - Аміксін ІС і Гідазепам ІС - входять в ТОП-50 фармпрепаратів в Україні.

Частка оригінальних ліків в структурі реалізації ТДВ "Інтерхім" становить 45%контролюючих органів. Асортиментний портфель ТДВ "Інтерхім" включає: 8 фармацевтичних субстанцій, які є продуктами тонкого органічного синтезу, близько 80 номенклатурних одиниць готових лікарських засобів, з яких 4 - оригінальні розробки українських вчених (Феназепам ІС, Гідазепам ІС, Аміксін ІС, Левана ІС ), а також - сучасні "імпортнозамінні" лікарські засоби. Два оригінальні препарати виробництва ТДВ "Інтерхім" - Аміксін ІС і Гідазепам ІС - входять в ТОП-50 фармпрепаратів в Україні. Частка оригінальних ліків в структурі реалізації ТДВ "Інтерхім" становить 45%.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, Прем’єр-міністр України В.Гройсман взяв участь у відкритті фармпідприємства "Інтерхім".

Зокрема, В.Гройсман привітав колектив "Інтерхім" з відкриттям нового лабораторно-виробничого комплексу.

"Хочу привітати вас з цією подією, хочу побажати успіхів, мені би дуже хотілося, щоб ваше підприємство зростало і розвивалося. Україна – конкурентний і якісний продукт. Я думаю, що за час створення компанії ви пройшли складний шлях, і як бачите, ви здобули результат з вашим прекрасним колективом. Тому в добрий час! І бажаю вам шаленого розвитку", - сказав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...