Пʼятниця, 20 січня 2017 05:53

"Голден Стейт" здобув першу перемогу у фіналі конференції проти БК "Оклахома"

КИЇВ. 19 травня. УНН. БК "Голден Стейт Ворріорс" зрівняв рахунок у серії фіналу Західної конференції НБА (1:1), обігравши на домашньому паркеті ("Оракл Арена") "Оклахома-Сіті Тандер", повідомляє кореспондент УНН.

Баскетболісти "Ворріорс" розпочали поєдинок виключно точними триочковими – дві влучні спроби на рахунку захисника Клея Томпсона і ще одна у форварда Дреймонда Гріна (9:8). Згодом до своїх партнерів приєднався найцінніший гравець регулярного чемпіонату Стівен Каррі, котрий набрав 8 очок і допоміг команді піти на першу перерву із семиочковим гандикапом (27:20).

Вперше у грі гості зуміли вийти вперед на початку 21 хвилини завдяки успішному виступу одного із лідерів клубу Кевіна Дюранта (46:47). Ключовою у вирішенні переможця матчу стала третя чверть в якій С.Каррі набрав 17 очок, а команда із "Золотого штату" святкувала перемогу 118:91.

Варто відзначити, що у третій чверті С.Каррі набрав 15 очок поспіль всього лише за 1 хвилину 58 секунд.

Додамо, що найрезультативнішим баскетболістом протистояння став К.Дюрант 29 очок + 6 підбирань, дабл-дабл на рахунку його партнера захисника Рассела Вестбрука 16 + 12 передач. У складі "Ворріорс" 28 балів на рахунку С.Каррі, 15 додав К.Томпсон, 13 у Маріса Спейца.

Нагадаємо, стартовий поєдинок фіналу Східної конференції Національної баскетбольної асоціації, що проходив у “Квікен Лоанс Арені”, завершився розгромною перемогою господарів “Клівленд Кавальєрс” над “Торонто Репторс”.