Субота, 27 травня 2017 00:16

Завершилися чвертьфінальні поєдинки чемпіонату світу з хокею

КИЇВ. 20 травня. УНН. Національні збірні Фінляндії, Канади, США і Росії пробилися до півфіналу чемпіонату світу з хокею, котрий проходить у ці дні в Росії, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Найзапеклішим поєдинком на цій стадії виявилось протистояння Чехії (лише одного разу поступалася на турнірі) і США (виграли менше поєдинків на груповій стадії, ніж програли).

Чехи за підсумком стартового періоду вели у рахунку завдяки влучанню хокеїста команди КХЛ “Амур” Томаса Зохорни з булліта. Однак, на початку наступної 20-хвилинки 18-річний Остон Меттьюс встановив паритет (1:1), котрий протримався весь основний час і овертайм. Доля зустрічі вирішувалася в серії буллітів, де єдине взяття воріт організував все той же О.Меттьюс.

Відзначимо, що в інших матчах Канада розгромила Швецію 6:0, Фінляндія здолала Данію 5:1, а господарі льоду росіяни справилися із німцями 4:1, поступаючись по ходу протистояння.