понеділок, 23 жовтня 2017 р.01:02

ХК "Тампа-Бей" здобув другу перемогу у півфіналі плей-офф Кубка Стенлі

ХК

КИЇВ. 21 травня. УНН. Хокеїсти "Тампа-Бей Лайтнінг" закинули шайбу на першій хвилині матчу і змогли втримати переможний рахунок у четвертому поєдинку фіналу Східної конференції проти "Піттсбург Пінгвінз". Зустріч на стадіоні "Amalie Arena" в Тампа-Бей завершився на користь господарів 4:3, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

За переможців шайби закидали: Райан Келлахен,Андржей Шустр, Джонатан Друін і Тайлер Джонсон. У складі "Піттсбурга" відзначилися Філ Кессел, Євген Малкін і Кріс Куніц.

Зазначимо, що після двох періодів "блискавки" вигравали 4:0, але в третьому "Піттсбург" тричі вразив ворота "Лайтнінг".

Нагадаємо, що рахунок у серії з семи матчів став рівним 2:2 і п'ятий поєдинок відбудеться в неділю в Піттсбурзі.

Як повідомляв УННХК "Сан-Хосе Шаркс" здобув другу перемогу в півфіналі Кубка Стенлі.