Неділя, 28 травня 2017 10:19

Збірна Росії програла домашній чемпіонат світу з хокею.

КИЇВ. 21 травня. УНН. Збірна Росії програла команді Фінляндії в півфіналі чемпіонату світу з хокею з рахунком 1: 3, передає УНН з посиланням на РИА Новости.

Матч почався сприятливо для російської команди. Вже на третій хвилині відкривши рахунок.

До кінця першого періоду закинутих шайб глядачі більше не побачили, проте в другому росіяни не змогли стримати натиск фінів. На 26-й хвилині Себастьян Ахо відновив рівновагу, а десять хвилин по тому збірна Фінляндії вийшла вперед - голом відзначився Юссі Йокінен. В самому кінці другого періоду Себастьян Ахо оформив дубль, довівши рахунок до 3:1. Цей рахунок і виявився остаточним.

Завтра збірної Росії належить зіграти в матчі за третє місце. Суперником росіян в цій грі стане невдаха зустрічі Канада - США.

Як повідомляв УНН, хокеїсти збірної Росії програли команді Чехії в стартовому матчі домашнього чемпіонату світу-2016.