субота, 19 серпня 2017 р.20:49

Львівська “Енергія” стала чемпіоном України з футзалу

КИЇВ. 22 травня. УНН. Львівська “Енергія” в п’ятому матчі фінальної серії Екстра-ліги перемогла харківський “Локомотив” з рахунком 5:3 та стала чемпіоном України сезону 2015-2016, передає УНН з посиланням на сайт Асоціації футзалу України.

Рахунок в матчі відкрив Микола Грицина на 5-й хвилині зустрічі, обігравши захисника “Локо” на замасі і точно пробив мимо Дмитра Литвиненка, який захищав ворота харківської команди. Відігрався “Локомотив” лише під кінець першого тайму — Дмитро Сорокін зміг пробити Володимира Кардаша — кіпера “Енергії” — 1:1.

На самому початку другого тайму Микола Грицина оформив дубль, розібравшись в ситуації та прокинувши м’яч під рукою Д.Литвиненка. Далі пішла тягуча гра майже без моментів, проте на 37-й хвилині зустрічі показав свою техніку Тарас Кузь, який обіграв гравця харків’ян та влучно пробив над рукою голкіпера “Локомотива” — 1:3.

Проте на останніх хвилинах “Локо” підключив п’ятого польового гравця. Футболку кіпера одягнув Євген Валенко, котрий скоротив відрив — 2:3. А за хвилину до кінця зустрічі несподіваний удар Петра Шотурми став влучним та перевів гру в овертайми.

В першому овертаймі Микола Грицина оформив хет-трик, а у другому після в пусті ворота “Локо” м’яч відправив Сергій Коваль — 3:5.

Нагадаємо, попередні три сезони чемпіоном країни ставав “Локомотив”.