пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.18:36

ХК "Тампа-Бей" наблизився до фіналу Кубка Стенлі

ХК

КИЇВ. 23 травня. УНН. У п’ятому поєдинку фіналу Східної конференції плей-офф Кукбу Стенлі хокеїсти "Тампа-Бей Лайтнінг" здобули гостьову перемогу в овертаймі над "Піттсбург Пінгвінз" – 4:3, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

За 3 хвилини і 55 секунд до закінчення третього періоду "Пінгвінз" вигравали 3:2. Нападаючий "Тампи" Райан Келлахен був близький до того, щоб зрівняти рахунок, але його кидок прийшовся в штангу. А за 3:16 Микита Кучеров закинув свою другу шайбу в матчі і перевів матч в овертайм.

Вже в додатковий час Джейсон Гаррісон отримав пас від М.Кучерова в лівому колі вкидання, кинув, шайба потрапила в напарника Тайлера Джонсона і виявилася в воротах "Піттсбурга", які захищав Марк-Андре Флері.

"Ми хотіли зіграти в певному ключі. Якщо у тебе це не виходить, треба зібратися. Треба чіплятися за шайбу, штовхатися, робити на полі те, що допоможе хлопцям зібратися на лавці запасних", - сказав крайній нападник "Пінгвінз" Кріс Куніц.
Таким чином "Лайтнінг" повели в серії до чотирьох перемог 3:2. Матч під номером шість відбудеться в Тампа-Бей 25-го травня.

Варто відзначити, що "Піттсбург" вів у цій зустрічі в дві шайби, але дозволив суперникам наздогнати себе.

Нагадаємо, що "Пінгвінз" вперше з середини січня програли два матчі поспіль. Вперше в цьому плей-офф команда опинилася на межі вильоту з розіграшу.

Як повідомляв УННХК "Тампа-Бей" здобув другу перемогу у півфіналі плей-офф Кубка Стенлі.