пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.03:46

"Торонто Репторс" зрівняв рахунок у фіналі Східної конференції НБА

КИЇВ. 24 травня. УНН. У четвертій грі фіналу Східної конференції плей-офф НБА єдиний представник Канади в Асоціації "Торонто Репторс" на власному паркеті завдав поразки "Клівленд Кавальєрс" 105:99, повідомляє УНН.

Ізперших хвилин зустрічі колектив із Канади захопив лідерство, а в кінці першої половини "Торонто" мав 16 очок переваги (51:35). В наступній чверті гостям зі штату Огайо вдалося наблизитися у рахунку і різниця становила дев'ять очок (78:69).

У заключній 12-хвилинці баскетболісти "Кавальєрс" почали забивати триочкові кидки і зуміли вперше вийти вперед 83:84.

Завершення матчу проходило за баскетбольних "гойдалок" при яких звитяга дісталася "Репторс" 105:99.

"Ми повертаємося додому, де повинні грати набагато краще. Думаю, так і буде", - наголосив лідер "Клівленда" Леброн Джеймс.

Зазначимо, що перемогу канадцям приніс дует захисників Кайл Лоурі і Демар ДеРозан – 67 очок на двох + 8 передач і 8 підбирань. У складі "Клівленда" Леброн Джеймс відзначився 29 балами + 9 підбирань + 6 передач, а Кайрі Ірвінг приніс в скарбничку колективу 26 пунктів і 6 передач.

Нагадаємо, що перші чотири поєдинки серії пропустив один із лідерів клубу центровий збірної Литви Йонас Валанчюнас, котрий відновлюється від травми.