Четвер, 23 березня 2017 22:58

БК "Оклахома-Сіті Тандер" наблизився до фіналу НБА

КИЇВ. 25 травня. УНН. Четвертий поєдинок фіналу Західної конференції НБА завершився домашньою перемогою "Оклахома-Сіті Тандер" над чинним чемпіоном Асоціації "Голден Стейт Ворріорс" 118:94. Рахунок у серії став 3:1 на користь "Тандер", повідомляє кореспондент УНН.

Вже у стартовій чверті головному тренерові гостей Стіву Керру довелося взяти два тайм-аути, адже його підопічні поступалися 22:8. Гонитва за суперником у першій половині не завершилася успіхом "Голден Стейт" – 72:53.

Завдяки 19 очок в окремо взятій 12-хвилинці атакуючого захисника Клея Томпсона, "Ворріорс" зменшили відставання (82:74). В заключному відрізку матчу чинним чемпіонам "Голден Стейт" не вдалося на рівних протидіяти дуету лідерів "Тандер" Расселу Вестбруку і Кевіну Дюранту.

Ключовою персоною звитяги "Тандер" став захисник Рассел Вестбрук на рахунку якого тріпл-дабл – 36 очок, 11 передач, 11 підбирань, а також 4 перехоплення.

"Кожен раз граю так, ніби це мій останній матч, неважливо, хто виходить проти мене. Ми створили непоганий заділ, ми в гарному положенні, але матч закінчений і нам потрібно думати про наступний. Всі поєдинки відрізняються один від одного", - прокоментував перемогу Р.Вестбрук.

Відзначимо, що крім Р.Вестбрука, 26 очок + 11 підбирань зробив К.Дюрант, а захисник Андре Роберсон оновив особистий рекорд за результативністю і підбиранням – 17 + 11 підбирань. У складі "воїнів" К.Томсон набрав 26 очок, Стівен Каррі 19.

Нагадаємо, що рекордсмен регулярного сезону в історії НБА (73 перемоги) "Голден Стейт", вперше поступився двічі поспіль. До цього команда С.Керра у нинішньому сезоні мала всього 12 програшів, після кожного з яких обов’язково здобувала перемоги.

Як повідомляв УНН"Торонто Репторс" зрівняв рахунок у фіналі Східної конференції НБА.