неділя, 24 вересня 2017 р.00:01

Суперник збірної України на Євро-2016 розгромив Білорусь

КИЇВ. 28 травня. УНН. У Белфасті збірна Білорусі поступилася команді Північної Ірландії в рамках товариського поєдинку. Ірландці на майбутньому чемпіонаті Європи стануть суперниками української команди, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Голи у складі переможців забивали Кайл Лафферті (6 хвилина), Конор Уошингтон (44) і Вілл Грігг (88) — 3:0.

Відзначимо, що автори всіх трьох забитих м’ячів на клубному рівні виступають у нижчих лігах англійського чемпіонату — Чемпіоншипа (другий за силою) і Лізі 1 (третій за силою).

Склад Північної Ірландії: Керрол (Маннус, 46) — Маклафлін, Макнейр, Кеткарт, Д. Еванс, Бейрд, Девіс (к) (Норвуд, 46), Лафферті (Грігг, 61), Вашингтон (Уорд, 60), К.Еванс (Макгинн, 74), Даллас (Хьюз, 74).

Повідомляється, що у складі білорусів весь поєдинок провів футболіст київського “Динамо” Микита Корзун і починаючи із 38 хвилини відіграв захисник “Зорі” Михайло Сіваков.

Нагадаємо, що Північна Ірландія є одним із суперників “синьо-жовтих” в групі С на Євро-2016. Окрім цих колективів у квартеті зіграють Польща і Німеччина.

Додамо також, у наступному спарингу 4-го червня Північна Ірландія зіграє проти Словаччини.